קנקון

שקיעות וחופים הולכים יד ביד, וקנקון מתגאה בכמה מקווי החוף היפים בעולם. חול רך ולבן פנינה מספק מושב מרופד בשורה הראשונה לתצוגה מבריקה של אדום לוהט, כתום שרוף, כחול בייבי קריר וורוד חי. וכמעט אפשר לשמוע את השמש רוחשת כשהיא צוללת במים צלולים לאורך האופק.

אם חוף הים לא מתאים לך, אתה יכול לצלם תמונות של בין ערביים המתאימות לשומר מסך בטיילת קניון לה איסלה. הברים שעל הגג מציעים גם נקודות תצפית מצוינות.


לוס קאבוס

לוס קאבוס התפתחה בשקט מכפר דייגים מנומנם המשקיף על ים קורטז לאחד מאזורי הנופש הפופולריים ביותר במקסיקו, הודות לאקלים היבש, השמש השופעת, הנוף המרשים, החופים הנוצצים וים הספיר.

צאו לשיט בסירה לאל ארקו, תצורת סלע דרמטית ב-Land’s End, שם תוכלו לצפות בשקיעה דרך קשת מלכותית. כאשר צבעי הכתום-זהב נמתחים על פני השמים, קרניים רכות משלימות כל סנטימטר של האבן הטבעית.

טולום

כמו קנקון ולוס קאבוס, כמה ממקומות השקיעה הטובים ביותר של טולום כוללים חופים שמימיים. אבל אם אתם מעדיפים לחלוק ארוחה רומנטית או כמה קוקטיילים עם האדם המיוחד שלכם, לכו ל-Mateo’s Mexican Bar and Grill. לאהוב המקומי הזה יש פלטפורמה דו-מפלסית בחלק האחורי של המסעדה, כך שתוכלו להתפעל מהפרידה המפוארת של היום תוך כדי ללגום טאקו דגים טריים ומשקיפים על ג’ונגל שופע.

לטולום יש היסטוריה עשירה של המאיה, ושמה העתיק היה Zama, שפירושו “מקום השמש הבוקעת”. אז, הקפידו לתפוס גם כמה זריחות.

 

ריביירה מאיה

אם ריביירה מאיה הייתה מסיבה ענקית, השמש הייתה אורחת הכבוד. בכל יום ראשון, להקות של נופשים להוטים הולכים למועדון גרין שד כדי לסגוד לרגעים האחרונים לפני הדמדומים. עד שהשמיים הופכים לכתום ואדום, מטיילים מאושרים בכל הגילאים מתרוצצים ללהקת רגאיי חיה נלהבת. נצנוץ הזהב החם מציץ מבעד לכפות הידיים המתנדנדות בזמן שהברמנים מגישים טובות הדרים חלבית.

הקפד להשתתף באחד ממפגשי הירח המלא של מועדון גרין שד. המסיבות ההתרחשות האלה נמשכות עד חצות, ואתה מקבל שתי תצוגות מדהימות במחיר של אחת.

מרקה ספוות